image Popływaj z Nami Przyjdź na pływalnię WODNIK Zobacz ofertę
image Wysoka jakość nawierzchni Zbierz drużynę i zagraj Zobacz cennik wynajmu
image Postaw na sport Piłka halowa, siatkówka czy też koszykówka Zobacz ofertę
image Lodowisko "Biały Orlik" Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie Zobacz szczegóły

skj62016 m121 maja z okazji 58 Święta Kwitnących Jabłoni, Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze” zorganizował doroczny turniej 6-tek piłkarskich. Przy pięknej pogodzie do gry przystąpiło dziewięć drużyn. Eh, gdzie te czasy gdzie bywało ich ponad dwadzieścia. Niemniej kilka minut po godz. 9.00 rozpoczęliśmy mecze eliminacyjne, które odbywały się w dwóch grupach. Jak zawsze kreatywność w nazewnictwie ekip była mocną strona zawodów.

W grupie A wystąpiły: Pogoń Bydło, Przyjaciele z boiska, Młody Grójec, Club de Futbol Kulki Borysa oraz FC Spartakus. Do dalszych gier awansowały FC Spartakus i Przyjaciele z boiska. Grupę B wygrały zaś JW. 3411 i Młodzi Głuchów. Poza nimi grupę tę tworzyli FC Tarczyn i Pepsico. Mecze II rundy rozegrane zostały w następujący sposób. Pierwsza drużyna Grupy A zagrała o finał z drugą drużyną grupy B. Druga drużyna grupy A zagrała z pierwszą drużyną grupy B. Tutaj FC Spartakus uległ młodzieży z Głuchowa 0 : 2, a przyjaciele wygrali z JW3411 2:1. W meczu o trzecie miejsce wojskowi pokonali Spartakusa 3:0. Finał natomiast zakończył się remisem i dopiero rzuty karne rozstrzygnęły go na korzyść Młodych Głuchów. Mecze trwały 2x8 minut z 5 minutową przerwą. Pierwsze trzy drużyny nagrodzono pucharami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Paszkiewicz, gracz Przyjaciół, nagrodzony indywidualnie statuetką. Taką samą nagrodę otrzymał najlepszy bramkarz, którym został Robert Skrzypczak. W czasie turnieju panowała wyśmienita pogoda i atmosfera sportowej rywalizacji. Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom napoje. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, zapraszamy na kolejne zawody i obiekty ośrodka sportu.