nauk plyw grup1m

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 word NAUKA PŁYWANIA FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.DOCX

pdf

NAUKA PŁYWANIA FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.PDF

pdf

REGULAMIN GRUPOWEJ NAUKI PŁYWALNIA NA PŁYWALNI WODNIK.PDF

NAUKA PŁYWANIA TO ZDROWY I PRAWIDŁOWY ROZWÓJ FIZYCZNY A PRZEDE WSZYSTKIM FORMA AKTYWNOSCI SPORTOWEJ DLA WSZYTKICH BEZ WZGLĘDU NA WIEK.

Założycielami Akademii są trener pływania Daniel ŻÓŁTOWSKI oraz instruktorzy pływania Piotr ŚREDNICKI i Sebastian DULEMBA. Akademia Pływania powstała w maju 2014 roku.
Głównymi celami Akademii są organizowanie i planowanie pozaszkolnego życia sportowego dzieci i młodzieży, rekreacji ruchowej z uwzględnieniem funkcji zdrowotnych poprzez sport przede wszystkim pływanie oraz wszelakich form rywalizacji i współzawodnictwa sportowego.

Podstawową działalnością Akademii jest prowadzenie zajęć z zakresu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży jak również szkolenie najbardziej utalentowanych członków Akademii do KLUBU PŁYWACKIEGO SIG NOVUM.
Pływanie wpływa na równomierny i wszechstronny rozwój układu mięśniowego, kostnostawowego, przez co ma ogromny wpływ na zapobieganie wadom postawy. Nauka pływania wpływa na poprawę rozwoju układu oddechowego, krwionośnego oraz układu odpornościowego dziecka. Dzieci pod fachową opieką trenerów i instruktorów „Akademii Pływania Grójec" potrafią szybko oswoić się ze środowiskiem wodnym. Zaletą zajęć grupowych prowadzonych w „Akademii Pływania Grójec" jest przede wszystkim kontakt z rówieśnikami, szybsze tempo przyswajania umiejętności pływackich a także wprowadzanie elementów rywalizacji sportowej. Zdobyte umiejętności na zajęciach mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo dzieci przebywających nad wodą w okresie wakacji. Podczas pierwszych zajęć, na Państwa dziecko czeka wiele atrakcji. Ćwiczenia oswajające są realizowane i dostosowywane do poziomu uczestnika, a co ważne powinny sprawiać dziecku przyjemność z przebywania w nowym środowisku wodnym. Dopiero po pewnym czasie dzieci oswajają się z nowym środowiskiem, przełamują lęk przed wodą i mogą zdobywać umiejętności pływania i bezpiecznego zachowania nad wodą. Rodzice mogą bezpośrednio obserwować adaptację dziecka w wodzie i zobaczyć pierwsze małe sukcesy w nauce pływania.
Podczas pływania spalamy najwięcej zbędnych kalorii. Zjawisko to uwarunkowane jest zaangażowaniem dużej ilości mięśni równocześnie. Ćwiczenia w wodzie nie obciążają stawów. W czasie pływania jest odciążony układ kostno — stawowy, dlatego jest to bardzo dobra ruchu dla osób, które chorują na osteoporozę, mają problemy z kręgosłupem i stawami.
Poprzez udział w zajęciach uczestnicy wzmacniają układ kostno — stawowy, układ mięśniowy, poprawiają koordynację i zwiększają wydolność oddechową.

Program nauczania w Akademii Pływania Grójec jest dostosowany do wieku, sprawności i posiadanych umiejętności.
Trenerzy i instruktorzy prowadzą zajęcia w grupach początkujących, średniozaawansowanych i zawansowanych.
Nauka pływania sprawia nam przyjemność i jest naszą pasją!
Różnorodny program, indywidualne podejście! Doskonała kadra trenerów-instruktorów!


ZAPISY DO GRUP TRWAJĄ PRZEZ CAŁY ROK!!!
Kontakt:
 Piotr ŚREDNICKI 795 969 690
 Sebastian DULEMBA 607 291 288
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZAPRASZAMY
https://m.facebook.com/akademiaplywaniagrojec/

Grójeckie Spotkania Biegowe

baner 1

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń