image Popływaj z Nami Przyjdź na pływalnię WODNIK Zobacz ofertę
image Wysoka jakość nawierzchni Zbierz drużynę i zagraj Zobacz cennik wynajmu
image Postaw na sport Piłka halowa, siatkówka czy też koszykówka Zobacz ofertę
image Lodowisko "Biały Orlik" Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie Zobacz szczegóły

Ostatniej soboty odbyło się Święto Kwitnących Jabłoni w Grójcu. Z tej okazji GOS „Mazowsze” zorganizował doroczny turniej 6-tek piłkarskich, który jest nieodłącznym elementem tej imprezy. Przy pięknej pogodzie do gry przystąpiło siedem drużyn, w dwóch grupach.

Do dalszych gier awansowały Mazo Squad, UKS Tarczyn, 1 Gorel i All Stars. Mecze II rundy były pełne sportowej złości i udanych akcji. Do finału turnieju awansowały Mazo Squad pokonując 1 GoRel 4 : 0 oraz UKS Tarczyn, który wygrał 3 : 1 z All Stars. W meczu o trzecie miejsce wojskowi zremisowali z All Stars 2 : 2 i dopiero rzuty karne rozstrzygnęły kolejność. Żołnierze celniej strzelali i wygrali ostatecznie 9 : 8. Mecz finałowy także zakończył się remisem w czasie podstawowym. Tu pewniej karne wykonywali młodzi piłkarze rodzimego GKS Mazowsze i wygrali 4 : 3. Mecze trwały 2x10 minut z 5 minutową przerwą. Pierwsze trzy drużyny nagrodzono pucharami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Sygnarek, gracz Mazo Squad, nagrodzony indywidualnie statuetką. Taką samą nagrodę otrzymał Robert Skrzypczak, który został wybrany najlepszym bramkarzem. W czasie turnieju panowała wyśmienita pogoda i atmosfera sportowej rywalizacji. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom.