image Wysoka jakość nawierzchni Zbierz drużynę i zagraj Zobacz cennik wynajmu
image Postaw na sport Piłka halowa, siatkówka czy też koszykówka Zobacz ofertę
image Lodowisko "Biały Orlik" Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie Zobacz szczegóły

spotkanie damian

„Do tej pory żaden Polak nie ukończył triathlonu na dystansie 5x Ironman (1130 km - 19 km pływania, 900 km na rowerze i 211 km biegiem). Niedawno w Austrii wystartowało aż trzech biało-czerwonych zawodników… i wszyscy trzej dotarli do mety! W zawodach Ultra Triathlon Quintuple wystartowało w sumie 32 zawodników. Najwyżej sklasyfikowanym rodakiem został Damian Lewandowski, który zajął 10. miejsce. Jego czas – 97:45:56 - jest od teraz rekordem, czy też najszybszym znanym czasem w kraju i to z nim będą się mierzyć kolejni śmiałkowie. Trudno uwierzyć, że Damian Lewandowski uprawia triathlon dopiero od trzech lat! Pierwszy raz startował w sierpniu 2016 r. Zapraszamy na spotkanie z Damienem Lewandowskim 21.08.2019 roku, kawiarnia na pływalni WODNIK o godzinie 18.00. Wstęp wolny” https://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/ultra-triathlon-quintuple-5x-ironman-3-polakow-i-rekord#.XU0ad-gzbIU