Ostatniej soboty odbyło się Święto Kwitnących Jabłoni w Grójcu. Z tej okazji GOS „Mazowsze” zorganizował doroczny turniej 6-tek piłkarskich, który jest nieodłącznym elementem tej imprezy. Przy pięknej pogodzie do gry przystąpiło siedem drużyn, w dwóch grupach.

Do dalszych gier awansowały Mazo Squad, UKS Tarczyn, 1 Gorel i All Stars. Mecze II rundy były pełne sportowej złości i udanych akcji. Do finału turnieju awansowały Mazo Squad pokonując 1 GoRel 4 : 0 oraz UKS Tarczyn, który wygrał 3 : 1 z All Stars. W meczu o trzecie miejsce wojskowi zremisowali z All Stars 2 : 2 i dopiero rzuty karne rozstrzygnęły kolejność. Żołnierze celniej strzelali i wygrali ostatecznie 9 : 8. Mecz finałowy także zakończył się remisem w czasie podstawowym. Tu pewniej karne wykonywali młodzi piłkarze rodzimego GKS Mazowsze i wygrali 4 : 3. Mecze trwały 2x10 minut z 5 minutową przerwą. Pierwsze trzy drużyny nagrodzono pucharami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Sygnarek, gracz Mazo Squad, nagrodzony indywidualnie statuetką. Taką samą nagrodę otrzymał Robert Skrzypczak, który został wybrany najlepszym bramkarzem. W czasie turnieju panowała wyśmienita pogoda i atmosfera sportowej rywalizacji. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom.