REGULAMIN OTWARTEGO TURNIEJU

TRÓJEK SIATKARSKICH – 09.12. 2017 r.

2. Turniej rozegrany będzie w hali Spartakus.
  3. W trakcie seta można dokonać 1 zmiany
  4. Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej w dniu poprzedzającym zawody, tj.08.12.2017 (włącznie) e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub SMS-em (508 339 239); zgłoszenie powinno zawierać nazwę zespołu, skład zespołu oraz telefon kontaktowy.
  5. Uczestnictwo – turniej rozgrywany jest w dwóch kategoriach. Do lat 15 i kategorii OPEN z ograniczeniem wiekowym, 16 lat i starsi. Turniej przewidziany jest dla zespołów męskich, żeńskich jak i mieszanych.
  6. Drużyna składa się z minimum 3, maksimum 4 zawodników;
  7. Ustalenie systemu rozgrywek i/lub losowanie grup w dniu 09.12 br w hali Spartakus w Grójcu. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania rozstawień.
  8. Turniej rozgrywany będzie zgodnie z przepisami PZPS - do jednego wygranego seta w kategorii do 15 lat i dwóch wygranych setów w OPEN. Set do 15 pkt. Punktacja – za zwycięstwo 2:0 - 3 pkt, zwycięstwo 2:1 – 2 pkt, przegraną 1:2 – 1 pkt. O kolejności w tabeli decydują: punkty, stosunek (tj. iloraz) setów, stosunek (tj. iloraz) małych punktów.
  9. Początek turnieju w sobotę o godz. 8.00 dla drużyn do 15 lat. Drużyny kategorii OPEN rozpoczynają turniej około godz.10.30.
  10. Nagrody dla drużyn: puchary, medale i dyplomy dla 3 najlepszych drużyn w obu kategoriach.

Telefony kontaktowe:

Ireneusz Wojciechowski – 508 339 239

UWAGA!

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki kontuzji odniesionych przez zawodników podczas turnieju, nie odpowiada za skutki kradzieży w trakcie trwania turnieju, nie ubezpiecza zawodników i zawodów. Kierownicy /kapitanowie/ zespołu mają obowiązek zapoznać się z regulaminem turnieju oraz zapoznać z nim zawodników swojego zespołu. Organizator turnieju zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie.